Przejdź do treści

I Międzynarodowy Turniej w Teqball w grze podwójnej

Plakat przedstawiający międzynarodowy turniej teqball w debla. Na plakacie czterech zawodników grających w Teqball prz stole do Teqball'a.

I Międzynarodowy Turniej w Teqball w grze podwójnej
1st Warsaw Cup w hali Kompleksu Sportowego
OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2A

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko na bezprecedensowe wydarzenie na sportowej mapie stolicy, pierwszy międzynarodowy turniej w grze podwójnej w Teqball – 1st Warsaw Cup. Teqball jest bardzo widowiskową i zyskującą na popularności dyscypliną sportową, która nieco przypomina siatkonogę. Gra odbywa się na stole który wyglądem zbliżony jest do stołu do tenisa stołowego, ale na tym wszelkie podobieństwa się kończą. Gra wymaga doskonałej koordynacji ruchowej, skupienia i dużych umiejętności technicznych, a dla widzów jest doskonałym spektaklem, na którym nie sposób się nudzić. Nic dziwnego że światowymi ambasadorami Teqball są takie tuzy piłki nożnej jak: Carles Puyol, Simao Sabrosa, Luis Figo czy Robert Pires. Stoły do gry w Teqball mają w swoich ośrodkach szkoleniowych takie kluby jak: Real Madryt, Arsenal Londyn, Paris Saint Germain czy Ajax Amsterdam, który słynie z doskonałej pracy i szkolenia młodzieży. Na turnieju będzie można zobaczyć aktualnych mistrzów świata oraz ekipy reprezentujące wiele krajów europejskich. Zapraszamy 30 marca 2019 od godziny 8:00, finały od 17:45, wstęp wolny.
Zapraszamy również do obiektów OSiR Mokotów, który jest pierwszym i póki co jedynym miejscem w Warszawie gdzie można trenować nową dyscyplinę sportową jaką jest Teqball.